Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klcn123 no niestety, rogucki stracil glos, dlatego skonczyli kariere. to się zdarza, taka adele straculila tez glos przykladowo. natomiast roguc zanim go stracil, spiewal bardzo bardzo dobrze.
@zasadzka01: jak to skończył karierę?
A płyta duetu Karaś/Rogucki katowana w muzo.fm od rana do nocy przez cały 2020 to jest niby z jakiego roku jak nie z 2020?
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Nic w comie nie było mocnego ani metalowego xD jak dla mnie byli na poziomie zespołu kombi xD


@DarkenSound: Wiesz, w 2003 roku ich debiut był mocny i robił wrażenie. Przypomnij sobie, jakie wtedy rzeczy grały stacje radiowe. Nagle pojawili się w Trójce, nagrałem wtedy koncert. Robiło to wrażenie. Z 2003 roku pamiętam też drugi (lepszy) debiut - Riverside.
  • Odpowiedz
@nie_programista_20k grafomania jest wszechobecna w comie, ale moj mózg to ignoruje. koniec koncow po latach sluchania, najbardziej chyba lubie wlasnie zaprzepaszczone, szczególnie w podróży autem, albo spacerujac i słuchając na sluchawkach.
  • Odpowiedz
@Katedra_z_chlebkiem: to siadanie to wymysł Roguca, a nie dzieciaków :p 15 lat temu na koncercie (jak ostatnio byłam) musiał niezle naganiać ze sceny, żeby wszyscy w końcu usiedli XD a tu proszę, widzę że nieźle sobie wytresował publikę przez ten czas :D
  • Odpowiedz