Wpis z mikrobloga

@Ekscentryczny_obserwator: uznanie, że polska to nie nakwiększe bagno to doskonały powód aby naubliżać.Tylko idiota zostaje z dnia na dzień obciążony dziesiątkami nowych podatków i twierdzi, że nie żyje w doopie, stwierdza, że najwyżej z czegoś zrezygnuje i będzie tak samo i nie zbiednieje.Polska to może nie największe bagno na świecie, jednak w UE tylko węgry walczą z nami łeb w łeb o ten tytuł.Mam wrażenie, że nasi rządzący robią wszystko abyśmy
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że to graficzne przedstawienie myśli "Kto mieszkał w polsce ten się w cyrku nie śmieje"


@Piesa: Wierzysz, że istnieje kraj na świecie, w którym nie powstał ten mem/dowcip w lokalnej wersji?
  • Odpowiedz
uznanie, że polska to nie nakwiększe bagno to doskonały powód aby naubliżać.Tylko idiota zostaje z dnia na dzień obciążony dziesiątkami nowych podatków i twierdzi, że nie żyje w doopie, stwierdza, że najwyżej z czegoś zrezygnuje i będzie tak samo i nie zbiednieje.Polska to może nie największe bagno na świecie, jednak w UE tylko węgry walczą z nami łeb w łeb o ten tytuł.Mam wrażenie, że nasi rządzący robią wszystko abyśmy podzielili los
  • Odpowiedz