Wpis z mikrobloga

Współczuję fanom futbolu takiego kanału sportowego xD
Gracze mają TVgry, quaza, arhn, kloca.
Kucharze maja Makłowicza.
A fani piłki to gówno. Przykro mi.
  • Odpowiedz
@Strom92: Co ty #!$%@? człowieku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kanał Sportowy ma mnóstwo poważnych i profesjonalnych formatów a tylko Hejt Park to taki czysto heheszkowy program.
  • Odpowiedz
@ye88 to czemu tak wszyscy plują na ten program? Ok przyznam szczerze widzialem max ze 2 razy poza tym na sporcie znam się jak na obróbce drewna czyli wcale więc merytoryki jako dyletant nie jestem w stanie ocenić. Ale mam znajomych fanów piłki i tak średnio oceniają ten program. Skąd tak rożne opinie. Mi osobiście nie przypadł do gustu ani program ani prowadzący. Ale w takim razie jako fana piłki pytam czemu
  • Odpowiedz
Ale mam znajomych fanów piłki i tak średnio oceniają ten program. Skąd tak rożne opinie. Mi osobiście nie przypadł do gustu ani program ani prowadzący. Ale w takim razie jako fana piłki pytam czemu taki hejt na ten program jest?


@Strom92: Twoi znajomi mają kija w dupie i/lub są przyzwyczajeni do formatu telewizyjnego gdzie wszystkie opinie muszą być ugrzecznione tak by nikogo nie urazić, zwłaszcza działaczy i kibiców jakiegoś klubu
  • Odpowiedz