Wpis z mikrobloga

Swego czasu ktorys wykopek byl przerazony ze moze zostac zaatakowany przez "prawaka". W tym wypadku ja zglaszam to moderacji, poniewaz kto wie na co jest chory ten osobnik i co mi moze zrobic. Widac ze kieruja nim niezdrowe emocje, wiec prosilbym aby ktos go w jakis sposob przywolal do porzadku. W tym momencie ktos moze pomyslec ze typ zartuje ale jak juz zrobi komus to co sobie zaplanowal to bedzie za pozno. Screen ponizej. @a__s @m__b @Moderacja @wykop
#bekazlewactwa #moderacja #bekazanarchokomunistow #antykapitalizm
defkor - Swego czasu ktorys wykopek byl przerazony ze moze zostac zaatakowany przez "...

źródło: comment_1609440178297XRSPJKlpvG0DVXeuPwJ.jpg

Pobierz
  • 6
@defkor: Wiesz, że to ty sam mnie zawsze zaczepiasz?

Ja cię nigdy nie prowokuję, ani nie sprawdzam ci konta ani nie zaczepiam, za to ty latasz po całym wykopie jak końska mucha i szukasz pretekstu i prowokacji. Nie tylko wobec mnie, ale też wobec innych.

A potem płaczesz do moderacji jak dzidziuś beksa, kiedy ktoś cię potraktuje tak, jak na to zasługujesz - jak neonazi, którym jesteś.

Nie mam do nazistów
@Gaku745 nie rozumiesz idei wykopu. Odpowiadanie na czyjes bzdury to nie zaczepianie, to obowiazek. Jestem tu kilka razy dluzej niz ty i nie z takimi jak ty probowalem dyskutowac ale bezskutecznie. Za szybko usuwacie konta bo macie problemy psychiczne albo zdrowotne hiv usw. xD Jestes tu chwile, kilka miesiecy czyli pewnie miales juz kilka razy konto ale zostales slusznie jak i w przypadku konta gaku zdemaskowany, ze nie masz nic normalnego do