Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś co to może być? Dostałem na mój adres w Polsce awizo, moja mama próbowała dzisiaj odebrać ale jej nie chcieli wydać. Na awizo jest napisane przesyłka sądowa polecona a jak sprawdziłem numer online to jakaś
Przesyłka firmowa polecona zamiejscowa.
Ktoś ma jakiś pomysł co to może być? #pytanie #pocztapolska #pytaniedoeksperta #listonosz
DADIKUL - Orientuje się ktoś co to może być? Dostałem na mój adres w Polsce awizo, mo...

źródło: comment_1609430855aFodvyondvjqTCbLSwdVRH.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • 1
Udało mi się odebrać tego samego dnia przed zamknięciem. Jakby kogoś interesowało to dotyczyło ksiąg wieczystych.
  • Odpowiedz
  • 0
@Burritto nadano niby z Zabrza, ale tak naprawde z zupelnie innego sądu z innej lokalizacji. Ten ich system musi tak działać... Że niby to jakies elektroniczne nadanie i wtedy widocznie pokazuje jako Zabrze...
  • Odpowiedz
cześć, też dziś dostałem polecony z Zabrza do centralnej Polski, ktoś może potwierdzić ze to księgi wieczyste? i dlaczego z Zabrza a nie np. z województwa w którym mieszkam
  • Odpowiedz
Do mnie przyszły listy polecone sądowe z Zabrza z Wydziału Ksiąg Wieczystych (dwa miesiące po zakupie mieszkania).
  • Odpowiedz