Wpis z mikrobloga

Kolejna wielka masakracja od pana @koroluk
Tym razem jakiś losowy koleś został spławiony przez laskę bo okazało sie że głosowal na Bosaka. #!$%@?, że w sumie to dobrze ze jest szczery, ze nie próbował się jakos podlizywać. Ale przecież potężna beka z typa, bo laska mu nie dała xDDD

W ogóle co za prymitywne postrzeganie swiata, że jak laska sie umówi z typem to jest dla niego jakas nobilitacja? Bo księżniczka się zgodziła, a jak nie to beka z niego? Ja #!$%@?, jaki ten typ ma kisiel w bani xD

#bekazpodludzi #bekazlewactwa #heheszki
  • 11
@In_thrust_we_trust: no wiem
mam mieszane uczucia co do tego
niby toczenia beki nie popieram, ale z drugiej strony bawi samo zjawisko, że młodych mężczyzn popierających Konfederację jest coraz więcej, a ze strony młodych kobiet coraz więcej z nich ma awersję do tej partii i ich wyborców (co nie jest niczym zaskakującym dla nikogo)
@rzwirq2032:

coraz więcej z nich ma awersję do tej partii i ich wyborców


W sumie to nie wiem skad to zalozenie, raczej stosunek kobiet sie do tej partii nie zmienia, od zawsze malo ich ją popierało.

Zdecydowana wiekszosc kobiet nie ma pogladow politycznych albo ma mdle i nieostre. Na drugik miejscu sa takie typowe centrowe liberalki z okolic PO. Dalej lewaczki radykalne, a na koncu pewnie prawicowe w sttlu Konfy
@In_thrust_we_trust: > raczej stosunek kobiet sie do tej partii nie zmienia, od zawsze malo ich ją popierało.
jeśli chodzi o poparcie to tak, zawsze mało
ale imo coraz więcej młodych kobiet jest w stanie odrzucić kogoś za głosowanie na Konfederację i odnosi się do niej ze szczególną niechęcią
nie widać tak tego w stosunku do innych partii
@rzwirq2032: hmm no ciezko mi powiedziec ja nie zaiwazylem jakiejs znaczacej zmiany w tej sprawie.

Ale moze masz racje, tu chyba chodzo o to ze np 5 lat temu zKorei kojarzyl sie jednak z liberalizmem gospodarczym, kuce itp to nie byli "faszysci". A po polaczeniu Korwina z narodowcami przecietny kuc zaczal kojarzyc sie z naziolem czy mlodzieza wszechpolska