Wpis z mikrobloga

#koronawirus nic mi nie zrobi, jestem młody. To spisek, chcą nam ograniczyć wolność. Tez tak mówiłem.

Tymczasem mam 29lvl uprawiam sport 3x w tygodniu, w tamtym roku przebiegłem maraton, bez nadwagi, bez chorób, nie wiedząc czym jest przeziębienie, a ten je**ny Covid sprawia, że zdycham w łóżku. Dziś 7 dzień objawów, a mnie obudził nowy, kolejny objaw- Biegunka. Nawet nie zdążyłem dokończyć, a już poczułem zawroty głowy, zimno, pot i #!$%@? z brudną dupą do łóżka. Zasnąłem od razu i dokończyłem czynność po godzinie.
Miałem już wszystkie objawy, oprócz utraty smaku. Chociaż zapewne i to nastąpi. Na razie cieszę się, że mogę normalnie oddychać.
Zastanówcie się proszę czy trzeba iść dziś do znajomych. Czy warto spędzić następne 2 tygodnie w łóżku i męczyć z bólem głowy, klatki piersiowej i kaszlem, który uruchamia się przy każdej rozmowie.
Miłego, spokojnego i zdrowego #sylwester
Ja dziś będę tu #sylwesterzwykopem
  • 13
@Arthor odniosę się do jednej kwestii, którą poruszyłeś - nie wiedząc co to przeziębienie - a może tutaj jest klucz ;)
Organizm nie był przygotowany bo nic nie złapałeś ostatnie lata? ( ͡º ͜ʖ͡º) tak wiem dowody anegdotyczne...