Wpis z mikrobloga

Niezłe jaja z tą pseudo listą poparcia organizacji pozarzadowych co to miały wspierać tą lewicową kandydatkę. Jak się jej przyjrzeć, to wygląda na to, że to jedna wielka ściema losowo wpisanych organizacji, często bez ich wiedzy. Do tego, osoby wpisujące organizacje pozarządowe wpisywały również... organizacje władz lokalnych.

Edycja: te "najlepsze wydziały prawa" które ją popierają, to łącznie dwa wydziały prawa (w całym kraju).

#polityka #neuropa #4konserwy
źródło: comment_1609414824haMEPh7Jkx7BOOAVelvZUX.jpg
  • 14
@zapomnialemhaslo: jest kandydatką kompletnie skompromitowaną, która jeżeli posiada choć odrobinę RIGCzu to sama powinna zrezygnować.

Edycja: swoją drogą, ciekawe czy to co ona zrobiła to nie podpada pod art. 270 Kodeksu Karnego:

Art. 270. [Fałszerstwo materialne]

§ 1.

Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
@zapomnialemhaslo: właśnie też mnie zastanawia, czy ona tą listę dołączyła do swojej oficjalnej kandydatury. Jakiś typek na twitterze mi tłumaczył, że ona była przesłuchiwana przez jakąś sejmową komisję i oni się niczego nie dopatrzyli, więc całkiem możliwe, że ona dołączyła tą listę do swojej kandydatury. Gdyby tak zrobiła to w mojej opinii kwalifikowało by się to do urzędowego posługiwania się tym dokumentem. Ale to jest dopiero do sprawdzenia.
@zapomnialemhaslo: Nie ufam żadnym partiom, ani organizacjom, które niby mają działania partii weryfikować, a przy tak prostej sprawie zaliczają tak ogromną wpadkę. Bardziej żenujące są tylko ich tłumaczenia.