Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@?łem xD Nie zauważyłem i nie zamknąłem szyberdachu na noc. W nocy zaczelo padać. W aucie powodź ale to tam ciul. Coś sie podziało z dachem, nie moge gnoja zamknąć xD Silniczek nie ma siły tego ciągnąć. Ręcznie idzie bardzo ciężko, przeskakuje na czymś co obrót. Cofnąłem go jeszcze bardziej żeby mieć dostęp do prowadnic. Włożyłem 3 farelki do auta i sie suszy, przyjde do niego wieczorem bo teraz to nawet wsiąść sie nie da. Podrzućcie jakieś rady co z tym dachem teraz wyczarować xD Mitsubishi Pajero II #motoryzacja #samochody #mitsubishi i @Tonari_Totoro
  • 13
@Drail: chyba czeka Cię wymiana mechanizmu. Zobacz czy w podobnej cenie nie dostaniesz kompletnego szyberdachu. U kumpla w audi tak zrobiliśmy i działa pięknie.
@Drail: no wygląda jakby mechanizm stanął, może gdzieś coś już przyrdzewiało na prowadnicy, albo silnik spuchł. Spróbowałbym na siłę zamknąć, ale najpierw wypsikać co się da jakimś smarem czy innym lubrykantem(silikonowy nie brudzi), może puści.
wypsikać co się da jakimś smarem czy innym lubrykantem(silikonowy nie brudzi), może puści.


@THE_FIV: dobra, poczekam aż troche przeschnie, przestawie potem farelki na dach i prowadnice. Potem zaleje to czymś
@Drail: jeśli to ten sam dach co w galantach to prowadnice trzeba rozebrać i przesmarowac białym smarem. W Mikołowie jest chłop który robi tylko mitsu i ma zestawy naprawcze do prowadnic po 120zl, pasują do każdego mitsu z JP od 1992 do 2001