Wpis z mikrobloga

@wojcir: a jak ma zacząć? co najwyżej możesz zaczynać od wypełnienia albo od wewnętrznych ścian. jest to element w powietrzu, nie masz pola do popisu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mapache: gdzie ustawić aby zaczęło od wypełnienia lub aby ściany zaczynało od ostatniej? Są 4 linie ściany i jedyne co udało mi się osiągnąć to ustawienie od przedostatniej.
  • Odpowiedz
@wojcir: Outer Befor Inner Walls w Shell. albo więcej ścian i zaczynasz od wewnętrznych. dalej ci gównianie to wyjdzie ale wyjdzie. jeśli to twój projekt to zmień żeby nie było 90* tylko zrób ukos
  • Odpowiedz
@wojcir: coś tego typu nie wiem co potrzebujesz. ale pamiętaj że projektując daną rzecz, projektuj pod metodę wytwarzania. niektórych rzeczy w druku nie zrobisz i trzeba pomyśleć inaczej. możesz też bez łuków zrobić. wydrukuj każdy krążek osobno z otworem na środku i je potem nałóż na wydrukowany cylinder czy coś tego typu i skręć. więcej materiału ale masz wtedy taki kształt jaki chcesz, chyba że nie jest to koniecznie to
mapache - @wojcir: coś tego typu nie wiem co potrzebujesz. ale pamiętaj że projektują...

źródło: comment_1609327619Kcm78rbfgfDbcu6VdpjT5U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz