Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kupować RDR Online nie znając praktycznie w ogóle singla? Czy przejść singla i dopiero zająć się multi?
Gram może dopiero z 2/3h i zastanawiam się czy multi jest tak samo fajne jak w #gtav w którym spędziłem ponad 120h
#gry #rdr2 #reddeadonline
  • 10
@algus noo w gta online jest o wiele więcej możliwości ale w sumie nie dziwne skoro #!$%@? dzieci kupują karty shark wiec Rockstar w dupie ma rdr online ale na troche godzin jest zabawy nawet
@algus ale jak masz singla to powiniennes móc przecież grać online ?
Na pewno ludzie sa dużo bardziej przyjaźni i nie giniesz kilka minut po respie i tak samo wszelkie dostawy lub inne aktywności udaje się bezproblemowo ukończyć mimo na przykład obecności graczy w okol.
@algus: W RdOnline gra mimo że to online jest dalej bardzo spokojna co sprzyja graniu samemu. Podobno napady mają wejść w okolicy połowy 2021 a jak na razie można bawić się w klasy postaci takie jak łowca nagród, handlarz, przyrodnik, bimbrownik i najnowsza klasa przyrodnika która wporwadziła legendarne zwierzęta do online. Na start polecam łowce nagród i handlarza bo z łowcy szybko się wbija golda a z handlarza szybko się zarabia
Na pewno ludzie sa dużo bardziej przyjaźni i nie giniesz kilka minut po respie i tak samo wszelkie dostawy lub inne aktywności udaje się bezproblemowo ukończyć mimo na przykład obecności graczy w okol.


@Siemien: z tym to akurat różnie bywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Siemien: moja przygoda z GTA była bardzooo krótka właśnie ze względu na to, że na "dzień dobry" zabito mnie kilka razy bez powodu i rozwalono mi dwa samochody, a to wszystko przy akompaniamencie drących jape dzieciaków. Wolę być kołbojem na paradoskalnie bardziej cywilizowanym, dzikim zachodzie