Wpis z mikrobloga

@netfspot: wlasnie samo przelaczanie w siptv jest za proste. nie mozna latwo przejrzec co bedzie nastepne, lub co bylo na tym kanale.. pamietam ze to mnie bolalo najbardziej. co do obrazu to nie zauwazylem by tivimate mialo gorszy jakosciowo obraz.
@netfspot jak moze byc jakościowo gorszy obraz? Uzywam obu i nie można tego stwierdzić, stream to stream. Aplikacja za droga? 5€ na 5 urzadzen rocznie i możesz zmieniac urządzeniu i dalej licencja jest aktywna. Z SIPTV kupisz nowego boxa i znow nowa licencja.
TIVI Mate ma dużo lepszych funkcji, przypomnienia, nagrywanie nawet na serwer. Roznudowana obsługa VOD, filmów I seriali z list. Przy tym siptv wypada bladziutko.
@adamsm: @niegrzecznybobas: SIPTV nie mówię że jakość lepsza tylko płyność obrazu. Pozatym aplikacja i jej stabliność na +. Jeśli ktoś nie potrzebuje niczego więcej od archiwum i oglądania to nie ma lepszej apki. Tivimate ma swoje plusy ale jak dla mnie za dużo opcji.
Puki co jestem za TiViMate. Lubię bardziej rozbudowane aplikacje, a ta taka jest. Na razie zostaję przy TiViMate i już uczę obsługi żonę :D