Wpis z mikrobloga

Podczas zamawiania hamburgera w McDonaldzie zauważyłem, ze dziewczyna która mnie obsługuje ma katar. Przedtem (zanim postanowiłem zostać samcem alfa), w ogóle bym się tym nie przejął, ale skoro chciałem być wodzem stada, musiałem coś zrobić. Zdałem się w 100% na swój instynkt i zacząłem działać.

Bez zastanowienia chwyciłem ja za włosy, przeciągnąłem przez ladę. Kiedy miałem już jej twarz blisko swojej, szybkim ruchem przywarłem ustami do jednego z jej nozdrzy i mocno wciągnąłem powietrze. Wyssałem całego jej gluta za jednym zamachem, trwało to najwyżej kilka sekund. Przełknąłem jak najszybciej, zęby nie czuć smaku. Dopiero po chwili zauważyłem, jakie wrażenie mój bohaterski czyn wywarł na otoczeniu. Wszystkie oczy skierowane były na mnie, a w całym macu jedynym słyszalnym dźwiękiem były skwierczące w oleju frytki.

Wypuściłem z uchwytu dziewczynę, wyprostowałem się i zacząłem mierzyć wzrokiem wszystkich samców w lokalu. Żaden nie był w stanie wytrzymać mojego spojrzenia dłużej niż 1 sekundę. W końcu mój wzrok padł na menadżera, który obsługiwał frytkownice. Musiał być wyjątkowo slaby, bo zbladł, chwycił się za brzuch i zwymiotował, na jego nieszczęście prosto do bulgoczącego oleju. Wtedy rozpętało się piekło. Wrzący olej po kontakcie z wodnistymi rzygami menadżera rozprysł się na wszystkie strony, w tym na twarze i wykonane z tajwańskiego elastanu ubrania pracowników macdonalda. Poparzeni, zaszokowani moja męskością, zaczęli wyć z bólu i przerażenia. któryś z klientów wyciągnął bron i zaczął strzelać do ochroniarza. kobiety chowały się pod stoły, a dzieci bezradnie biegały w kolko, szukając swoich rodziców. nawet lokalne żule przesiadujące na zewnątrz z przerażenia pochowały się po śmietnikach.

Chwilę cieszyłem oczy tym widowiskiem, a kiedy w końcu postanowiłem wyjść, aby ostatecznie podkreślić swoja dominacje, wyciągnąłem fujarę (w pełnym wzwodzie) i wyprężony skierowałem się do drzwi.

I w ten własnie sposób zostałem samcem alfa.

#codziennapasta #pasta #heheszki #miud
  • 1