Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili jakby wasz syn urodził sie homoseksualistą?
Ja bym go chyba tolerował, w końcu to moje dziecko. Tylko nie pozwoliłbym mu brać udziału w tych paradach, ktorym przewodzą dewianci i drag queen. No i jednak nakłaniałbym go do terapii konwersyjnej na heteroseksualizm, by nie przynosił wstydu rodzinie.

#lgbt #homoseksualizm #4konserwa #neuropa #bekazlewactwa #cytatywielkichludzi #pdk
daeun - Co byście zrobili jakby wasz syn urodził sie homoseksualistą?
 Ja bym go chyb...

źródło: comment_1609261146H1uap67hgtdzKY3FfBek4B.jpg

Pobierz
  • 18
@cytmirka ja bym przedewszystkim chciał aby był swiadomy swej "ułomności" i nie robił z niej sposobu na życie. Bledem dzisiejszych homosi jest to że zrobili z tego pewien ruch spoleczny a nawet filozofie.
@daeun: Nie ważne jaką ma orientację. Ważne, aby nie głosował na PiS albo Konfederację.

Wydajesz pieniądze na kształcenie, wycieczki, pewnie jakieś korepetycje. Od urodzenia ciągłe wydatki, bo to musi jeść i jakoś wyglądać jak człowiek. Później studia itd., a dowiadujesz, że gówniak podnieca się Korwinem, Braunem czy Morawieckim.

Jestem tolerancyjny jak mogę, ale tego chyba bym nie wytrzymał. Jak można tak krzywdzić swoich rodziców? Aż mnie ciarki przechodzą na myśl, że
Bledem dzisiejszych homosi jest to że zrobili z tego pewien ruch spoleczny a nawet filozofie.


@daeun: Po pierwsze to nei dzisiejsi "homosie" zrobili ruch społeczny, a Ci którzy wywalczyli prawa dla wszystkich osób homoseksualnych. Zaczęło się w Europie od Stonewall. A po drugie filozofię widziałeś tak jak świnia niebo.