Wpis z mikrobloga

Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Ja od wczoraj eee słyszę, żeśmy jako Polacy prowadzimy wojnę z kim? Z Niemcami, brawo Romku. Ale panowie, czy wy sobie wyobrażacie jaka byłaby eee nagonka na nas, gdybyśmy potraktowali Ajzenbiśle czy innego Schmitta we Wiśle? Panowie, przecież te eee testy to są ża... żarty. Ja żem sam przechorował koronawirusa, ale przypomnę że taki Immobile to on trzy tygodnie nie mógł grać bo miał eee niemiarodajne wyniki. I ja wam muszę powiedzieć, że ja żem wczoraj zadzwonił do Apoloniusza Bojlera z propozycją po... pomocy. Co proszę, że co niby mogliśmy? Panowie, my jako PZPN mamy dużą eee wiarygodność na świe... świecie i ja żem wykorzystał swoje kontakty, żeby pomóc naszym skoczkom. Ale zaraz, chwileczkę... Mateusz, ty mówisz, że nie wierzysz? Ty jesteś jak ten eee Niewierny Mateusz z Biblii. Panowie, ja was proszę tylko o trochę eee zaufania. Widzimy dobrze, że system Pro Junior, który żeśmy jako związek wprowadzili, dobrze funkcjonuje w nar... narciarstwie. Co takego? Tomeczku, ty mówisz, że Niemcy to szkolą lepiej, tak? Ale kto w ostatnich latach zdobywał me... medale? Ale co, że nasi to zaraz na eme... emeryturę pójdą?! No nie, panowie... Tak to my eee nie będziemy rozmawiać.

#skoki
a.....1 - Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Ja od wczoraj eee słyszę, żeśmy ...

źródło: comment_1609253933A9VdMO5ZyS4BmOTyKQEDsl.jpg

Pobierz
  • 6