Wpis z mikrobloga

Sprzedałem BTC na górce. Kupiłem XRP w dołku jakiś czas temu. Wszystko tak jak być powinno. Niestety górka nie była jeszcze szczytem a dołek nie był dnem. Straciłem już duży procent mojego funduszu kryptowalutowego.
Proszę o szczerą opinie. Wychodzić z XRP z dużymi stratami czy lepiej poczekać na ewentualne odbicie? Źle to znoszę ale staram się zachować zimną krew. Gdzie jest realne dno? 0.15? Czy może jeszcze niżej?
Kiedy możemy spodziewać się procesów które mogą odwrócić kurs?
Gdzie są właściciele tego szajsu jak wszystko płonie?

Jeszcze jestem na plus z inwestycjami w kryptowaluty ale takich spadków jeszcze nie przeżyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) #kryptowaluty #xrp
  • 24
Co mają zrobić właściciele tego szajsu, jak rozprawa jest w drugiej połowie stycznia. Na pewno jeszcze spadnie, trzeba trzymać bo po co wychodzić ze stratą ? Czy jest szansa na odbicie ? Jest, kwestia tego co będzie po rozprawie, czy pozew będzie ubity na pierwszym spotkaniu, czy może pójdzie to całkiem nie po myśli Ripple i będą się zwijać z USA do Japonii (generalnie większość XRP jest poza USA i uznawana jest
@emjot86: tak czy inaczej nie wiem jak mozna bylo to trzymac gdy byly gorki po 70-80c przez airdropa. Z taka kapitalizacja to byl i tak niespodziewany szczyt szczytow skoro mozna to bylo kupic po 20c we wrzesniu. Dla mnie ten shitcoin nigdy po prostu nie mial szans istniec z chorymi na glowe holderami
@plaisant: Mialem ochote kupic po 20c bo ciagle ten coin robil po 50% w gore i w dol, a i tak mysle ze samo zobaczenie 50-60c by sprawilo ze bym sie zesral w portki i wyplacal XD Zawsze mialem zakodowane uprzedzenie do tego krola shitcoinow
@eric2kretek: normalnie chciałem x10 i na dłużej (do teraz) ale coś wstrzymali wtedy na binance i nie było możliwości ustawić XRP/BTC x5-10 i #!$%@? ustawiłem 75x :D XRP/USDT na fjuczursach i za kilka godzin zamknąłem :D
@dzerald: Ci co sprzedali będą Ci opowiadać że nie warto kupować i trzeba sprzedać, Ci co kupili będą mówić że warto nie sprzedawać i przetrzymać ;) Ogólnie okres teraz będzie taki nijaki. Cała społeczność czeka na drugą połowę stycznia. XRP jest na prawie na najniższym swoim poziomie, ludzie mają teraz wręcz burze w mózgu. Jeżeli na rozprawie wyjdzie coś pozytywnego dla XRP to mamy boom i wzrost na poziomie obstawiam co
@djsun: Do 15 stycznia sądy w NY są "bezosobowe", sprawy ruszą po 15 stycznia. Na twitterze jakiś pracownik sądu co załadował się w xrp aktualizuje info o tym czy pojawiła się data rozprawy w ich systemie. Nie wiem skąd wszyscy mają info o dacie 17 stycznia i na ile to jest dobre info skoro w systemie sądu tego nie ma ; ). Gdyby data 17.01 była realna to układa się to