Wpis z mikrobloga

Chce jakoś rozwinąć skrzydła w programach CAD. Operuje na zwcad ale wiadomo. Lepiej autocad. Moje pytanie jest następujące: czy kupować jakiś kurs np z strefakursow i uczyć się tego. Tworzyć portfolio i próbować się przebić. Czy raczej darować sobie bo to strata pieniędzy i szukać czegoś darmowego w necie? Zostaje jeszcze trzecia opcja mianowicie certyfikowane szkolenie z autocad z egzaminem. Jak na to patrzą ludzie z HR? Ktoś w branży podpowie co i jak?
#cad #autocad #zwcad #informatyka #hr #kursy #strefakursow
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Andr3v: To w sumie nie jest mój kierunek który skończyłem. Ale coś tam kumam z cada i wale różne rysunki techniczne. Całe konstrukcje z opisami itd. Chciałbym jakoś się w tym temacie rozwinąć i właśnie stad moje pytania.
To mówisz żeby darować sobie obsługę cada jako taka. A skupić się na...budownictwie?
Zastanawiam czy to nie totalny strzał w inna stronę. Chciałbym być jakimś freelancerem odnośnie tych projektów. Zlecał by mi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JesMan: zdaje się, że takich jak Ty jest mnóstwo, nawet lepiej ogarniających cada, i robią takie rzeczy za coraz niższą kasę. Chyba że masz jakieś dobre źródło zleceń.
  • Odpowiedz