Wpis z mikrobloga

@Adriarro: Czeski sen - wbrew pozorom otwiera oczy mocno, polecam szczególnie tym którzy mają zniekształcone przez media spojrzenie na innych ludzi. Pokazuje jak głęboka może być ludzka głupota i naiwność idąca w parze z zrobieniem się całkowicie w balona. Fakt że to tylko dokument, ale zupełnie zmienił moje postrzeganie świata.
  • Odpowiedz
@Adriarro: Polskie: Seksmisja, Sami Swoi, Jak rozpętałem II Wojnę Światową, Miś, Rozmowy Kontrolowane, Rejs, Nóż w wodzie, Znachor, Potop, Faraon, Trędowata, Poranek Kojota, Chłopaki nie płaczą, Psy, Tato, Wesele, Wołyń i jest pewnie jeszcze kilkanaście, które na szybko nie przyjdą mi do głowy.
Zagraniczne: Forest Gump, Szeregowiec Ryan, Zielona Mila, Skazani na Shawshank, Pulp Fiction, Piąty Element, 7 gniewnych ludzi, Trylogia LOTR, Saga Gwiezdnych Wojen, Indiana Jones - wszystkie filmy,
  • Odpowiedz
@Adriarro: Ojciec Chrzesnty cała seria, Forrest Gump, Chłopcy z ferajny, Pewnego razu na dzikim zachodzie, Dawno temu w Ameryce, Donnie Brasco, Podziemny krąg, 12 małp, Piękny umysł, Pulp Fiction, Siedem, Skazani na Shawshank, 12 gniewnych ludzi. Ogólnie w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz