Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuje w firmie, można powiedzieć korpo bo ma oddziały na zachodzie, ale czuje że umieram.

Wpadłem ostatnio na pomysł bo obejrzałem serial “Kompania Braci” żeby iść do wojska. Plus dochodzi fakt, że biegam amatorsko i ćwiczę kalistenikę.

Pomyślałem o wojskach specjalnych, bo zwykłe ludzie odradzają.

Mam 26 lat, i tak mam pare pytań.

1. Jaką ściężke najlepiej obrać? Chciałbym zostać żołnierzem w zespołach bojowych. Mam skończone studia, 2x języki obce, ale nie wiem czy to coś mi da?

2. czytałem o selekcji, jak sie najlepiej do tego przygotować? Obecnie to tylko wiem, że przebiegne 10km w 41minut, podciągne się 17 razy i zrobie 80 pompek na kościach.

3. Czy to prawda że w jednostkach jak Grom emerytura jest po12 latach?

4. Czy warto w moim wieku próbiwać i związać życie z „komandosami”?

#pytanie #wojskopolskie #wojskaspecjalne

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe8f11b4b1c4f000a5b1782
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przemyśl temat: boisz się śmierci? Masz dla kogo żyć?
Inna sprawa, że do takich jednostek specjalistycznych ciężko się dostać, a w zwykłych jednostkach jest tak zwany BETON. To znaczy, że na papierku obiecują wiele ciekawych przeżyć i szkoleń, a tymczasem będziesz robił jakieś totalne pierdoły i uczył się na stu letnim sprzęcie. Żeby mieć awansować trzeba mieć znajomości, jak nie masz kogoś znajomego wyżej na szczeblach to raczej tam zgnijesz
  • Odpowiedz