Wpis z mikrobloga

Tak z ciekawości po co w dziesiejszych czasach kupować konsole, skoro na PC gra się dużo wygodniej, płynniej, taniej i nie trzeba płacić za multi? Xbox żadnych gier specjalnych chyba też już nie ma chyba, a jednak na konsolach jest najwięcej graczy FIFY, rozumiem, że turnieje itp, ale to dotyczy 0,001% graczy.
#fut
  • 12
  • Odpowiedz
@Koci_pyszczek w drafcie na pc gra np potrafi chodzić w prędkości 1 klatka na sekundę i przez to wydłuża się mecz do kilkudziesięciu godzin. Nikt normalny nie będzie tyle czekał i wychodzi się z meczu.
  • Odpowiedz
@koldinho: @adamo237: @Poksipol: @300px: graliście ostatnio czy tylko powielacie stereotypy? Ja ostatnio dostałem 3 żetony draftu i każdy bez problemu zagrałem co było dla mnie szokiem bo kiedyś mnie wywalało i traciłem w fch i dr zdarzyło się kilka razy trafić na oszusta ale nie oszukujemy się jedno wywalenie na 100 meczów to chyba nie jest tragedia
  • Odpowiedz
@AgentBroda: Tak, zagrałem 2 drafty i żeby znaleźć mecz musisz zagrać z 3 razy na bota nabijającego coinsy, a jak już wygrywalem to przy 5:3 przeciwnik wziął pauze i wywalił mnie z meczu. W DR też z minimum 4 razy przeciwnik wywalał mnie z meczu. Na poziomie nawet div1/div2 też trafisz na boty nabijające coinsy.
  • Odpowiedz