Wpis z mikrobloga

@spac234: zrobic nowy element to wczensiej trzeba zwymiarowac to co jest, nabazgrac w programiku, wyslac bryle do uslugodawxy zeby wypalili i wygieli, nikt ci tego po taniosci nie zrobi jak nie masz znajomego. Odkrec i poszukaj spawacza tig, raz dwa ci to pospawaja, zaczyszcza i gotowe. Swoja droga, ze sie urwalo a nie odgielo to xhyba jest zrobione z gowna nie z metalu
  • Odpowiedz
@spac234: To zależy co to za materiał, jeśli nie wiesz to zmaścisz, jeżeli jest to stal twarda, sprężynująca czy narzędziowa to taniej będzie kupić wiadro takich części niż opłacić gościa który to zrobi fachowo.

Tanio można spawać płoty, zawiasy czy progi w aucie albo inne gówna niskiej jakości.

Po zdjęciu trudno stwierdzić, może to być zwykła nierdzewka 316 - pokaż to komuś kto sie zna niech określi materiał
  • Odpowiedz
  • 0
@ciasteczkowy_otwur: łucznik ale modelu nie wiem bo nie ma nigdzie oznaczenia. Na necie znalazłem ze wyglada jak 466 tylko na niektórych zdjęciach jest jakieś pokrętło nieistotne. Właśnie szukałem i nic nie znalazłem jak już to jedna cześć podobna ale ona byla płaska całkiem a tutaj potrzeba zakrzywionej
  • Odpowiedz