Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ma ktoś ustawione konto pocztowe #onet na jakiejś aplikacji typu #aquamail jako #imap?

Wszystkie maile się synchronizują, ale usunięcie jednej wiadomości powoduje error unexpected end of network stream. Po parenastu minutach poczta ponownie się synchronizuje normalnie.

Jak to naprawić? Ustawienia imap są ok, ustawienia poczty również.

#aplikacjemobilne #apk #android
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mp107: pop3 synchronizuje wyłącznie folder odebrane i po usunięciu maili wsztsko działa poprawnie. Zależy mi na kontroli wszystkich folderów, stąd też jest ustawione jako imap.

Tak naprawdę to ustawiam to rodzicom, dostali dwa takie same telefony i mam dwa te same problemy na dwóch różnych kontach poczty Onetu. Rodzice korzystają tylko z telefonów, z kompa wcale, stąd też chcę aby mieli pełną kontrolę właśnie na telefonach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@funeralmoon: zdublowane wiadomości na tej #!$%@?łej poczcie to normalka.
Jedyna aplikacja która działa z mailem Onetu jest ich oryginalna, Onet poczta. Innego rozwiązania na tą chwilę nie znalazłem bo wszystkie apki jakie pobierałem na imap mi dawały błędy
  • Odpowiedz
@misiek735: U mnie problem pojawił się jakoś w okolicach świąt, ale od zawsze bardzo wolno synchronizował pocztę (na Aquamail czasami za drugim razem pobiera maile - mam ustawione ręczne pobieranie). Przesiadłbym się na coś innego, ale to mój główny e-mail, którego używam od lat dziewięćdziesiątych ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@funeralmoon: właśnie wszyscy mają ten problem. Rodzice używają tą pocztę od niepamiętnych dla mnie czasów.
Ja mam o2 chyba od 2007 roku, założyłem go jak miałem jakieś 14 lat. Przekierowanie maili na tych wszystkich portalach kosztuje, a jeszcze mnie nie porąbało żeby za tak kiepski serwis płacić...
  • Odpowiedz
@snoopster: czy problem sie rozwiązał? Zgłosiłem to do supportu - dzisiaj otrzymałem informacje ze naprawili problem (gazeta.pl) - u mnie dziala. Zastanawiam się czy to faktycznie zostąło naprawione czy tylko przypadek (do dzisiaj korzystałem z maila przez strone www).
  • Odpowiedz