Wpis z mikrobloga

Ale dzisiaj miałem Łacha. Spotkalismy się jak co niedziela na piłce by wybiegac całe emocje z tygodnia i nadmiar karpia po świętach. Szedł sobie gość z psem i nas nagrywał telefonem bo było nas 12 i się cieszył debil coś przez płot. #covid19 #pis #parowki #kapusie na Straży jednego jedynego towarzysza. Ku chwale partii! OFC grało z nami 2 policjantów xD
  • 16
  • Odpowiedz
@Fushnikov: trochę słabe zachowanie wasze i tego typa . Pomyśl o tych którym biznesy pozamykali albo są otwarte i nie ma klientów.wiem masz to w dupie ale jak tobie się kasa posypie to będzie płacz jak to w Polsce jest
  • Odpowiedz
  • 0
Słabe zachowanie bo 12 osób poszło na orlik pograc w piłkę nożną? Powiedz jaki biznes przez nas padł??
Twoim tokiem myślenia mam siedzieć w domu bo jakiś fryzjer ma zamknięte? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eczolg321: to czyli jak spuszczasz 10L czystej wody w sedesie to myślisz o dzieciach w Etiopii które nie mają wody i umierają z pragnienia.
  • Odpowiedz
@Fushnikov: przez wiele złych zachowań niekoniecznie waszych. Ktoś zobaczy grają w piłkę to ja zrobię jutro ognisko też na 12 osób itp.typowo polskie . Mi nic nie zamknęli ale zawsze o biznesie wypowiada się ci którzy czerpią korzyści z podatków tych którzy tworzą PKB. Jeśli robisz coś kreatywnego zatrudnieniasz ludzi to jesteś GOSC. Jak czerpiesz z fryzjera podatków to respektuj prawo w 200%. Sam sobie odpowiedz na pytanie bo nie
  • Odpowiedz
@42315: czy jak stracisz pracę,dochód lub zdrowie przez koronawirusa to będziesz mnie o to nadal pytał ? Akurat wody za bardzo nie oszczędzam ale wspierałem finansowo budowę studni w Sudanie
  • Odpowiedz
  • 0
@eczolg321 respektuje przecież. Żyje w wolnym kraju i mogę grać w piłkę bo niema stanu wyjątkowego etc. Chodze i pracuje normalnie. Boli Ciebie że nie upadlem na głowę bo jakiś karakan bawi się w dyktatora? Rozporządzenie to nie ustawa :)
  • Odpowiedz
  • 0
@eczolg321 a co złego jest w ognisku przepraszam?
Z resztą nie ma co dyskutować bo lewactwo chyba u Ciebie mocno weszło. Pozdrawiam serdecznie i zdrowia dużo tego na umyśle przede wszystkim.
  • Odpowiedz
@Fushnikov: nie ma nic złego w ognisku jeśli nie ma na nim 12 osób. Tylko dwie trzy i trzymają dystans. Ja oczekuje że policja będzie przykładem dla obywateli bo przecież pracują z naszych podatków i fryzjer płaci na policje, nauczycieli, urzędników itp. Powiedz mi co jest złego w tym że ktoś super samochodem musi jechać w terenie zabudowanym 50km/h a ktoś skoda jedzie tyle samo skoro droga hamowania jest bez
  • Odpowiedz
@Fushnikov: nie odpowiedziałeś gdzie pracujesz. Jeśli prowadzisz działalność i nie niepokoi cię koronawirus to jesteś kozak. Jeśli pobierasz ciepłą kasę z budżetówki to respeektuj zasady w 200%
  • Odpowiedz
@Fushnikov: ale jakie zasady? Bo ktoś sobie wymyślił że muszę coś? Płacić na twoje wynagrodzenie że swoich pieniędzy ?? Od jutra nie chce płacić podatków a ty możesz grać na orliku z 220 kolegami codziennie. Pasuje ?
  • Odpowiedz