Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#tivimate #iptv
Wykupiłem dziś #plusx i za Chiny ludowe nie potrafię uruchomić listy.
Żadna z list nie działa na żadnym "plejerze". Pokonwersji na siptv.eu też nic.
Tivimate niby czyta 196 kanałów i nawet epg z ikonami jest. Tylko wciąż error 403.

Ponieważ śledzę tag myślałem, że jestem ogarnięty a tu taka zielonka ze mnie wypływa.
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Listy m3u mam. W zakładce buy package też na czerwono świeciło się że aktyeowsno na 30 dni.
Teraz zostały tylko niedziałające listy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adamsm: gupek nie zczaiłem tej instrukcji. Z resztą robiłem to wczoraj w nocy po pijaku. Rano wysłałem na chat i od ręki mi klepnął. Teraz żalę się na vikop.ru
@adamsm: @zeross: PayPal płatność według instrukcji wysyłasz dla znajomych i nic nie wpisywać w komentarzach .. a następnie po dokonaniu płatności na chat należy wysłać numer transakcji i Login ,,, po otrzymaniu płatności na konto należy zakupić pakiet , i niekiedy listy się pojawiają ale abonament jeszcze nie i zakładka Your purchased packages: jest pusta więc trzeba napisać na support że zakupiłeś pakiet a listy nie działają ...Oraz Zakładka Home
@knopiczka: @kodiwpigulce_pl @ashmedai: @johnmorra: @knopiczka:
Wołam bo może chcecie zobaczyć jak zakończyła się ta historia. Może komuś na tagu pomożecie ponieważ historia zrobiła się ciekawa.

Okazuje się, że jest możliwość zalogowania się do new.plusx.tv na pomocą maila z DUŻEJ LITERY i malej litery np. (Mjw@kodiwpigulce.pl i mjw@kodiwpigulce.pl). Podczas kupowana pakietu logowałem się przez smartfon, który dodał na początku dużą literę. Przy logowaniu z PC (mała
@zeross: czyli to co już nie raz pisałem kupiliście te wasze cudeńka telefon i teraz wszystko na tym robicie a nie każda strona na tym cudzie poprawnie działa i nie wszystkie możliwości danej strony się na tym cudzie nie ukazują .. i każdy powinien sprawdzać na komputerze i to dodatkowo na rożnych przeglądarkach
@zeross: dzieki za info, wlasnie tego szukalem. dzisiaj zarejestrowalem sie na plusx i mialem login chix a kiedy kupilem to sie zalogowalem na login Chix i mi tez lista nie dzialala (°°
@chix: Czyli rusek "załatał dziurę".

Póki nie dotarłem w czym jest problem podszkoliłem się kwestiach IPTV i bardzo miło, że ktoś jednak przegląda tag i nie musi wywarzać otwartych drzwi.