Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Zielonykubek: z ciekawości pojechalem raz do Bydgoszczy (wcześniej tylko #teamtorun) i byłem mega pozytywnie zaskoczony miastem. Jest co oglądać, trochę ten plac za starówce przytłaczający ale za to jak na samotna wycieczkę mega fajne miasto. Droga na wieże ciśnień bardzo mi się podobała, niestety nie wpuścili mnie na nią bo się 5 min spóźniłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: Nigdy nie byłem w Bydgoszczy ale ostatnio oglądałem program „Miasta Rytm” Jerzego Majewskiego, w którym pokazywał to miasto i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Chyba w przyszłym roku się wybiorę na weekend i to pomimo hejtu niektórych wykopowiczów na Bydgoszcz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tegie: Firma, która ma w tym miejscu kilka escape roomów (świetnych swoją drogą). Mam do Bydgoszczy kilkaset km, wybrałem się kiedyś do tej firmy, przypadkiem wyjrzałem przez okno i ujrzałem przypadkowo znajomy widok zapamiętamy z wykopu:)
  • Odpowiedz
@tegie: Właśnie tez miałem Ci pisać. To escape room. Kiedyś się właśnie zdziwiłem bo poszedłem ze znajomymi i nieświadomie trafiłem do miejsca z mojej tapety na smartfonie.
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy między Toruniem a Bydgoszczą trwa wojna o wszystko więc do kolegi to nie dotrze
. Jeśli jest z Brzydgoszczy to zawsze będzie to lepsze miasto, a przeciwnik zawsze będzie twierdził że Toruń. I tak od 400 lat ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz