Wpis z mikrobloga

Możecie włączyć polaczkowi Debussyego, albo koncert filharmonii Polaczek odslucha chwilę i powie, że nudne i jakieś mdłe. Dacie polakowi do posłuchania jazz to powie, że to jakieś żempolenie na trąbce. Właczycie polaczkowi dobrą alternatywną muzykę z małej wytwórni złożonej z samych pasjonatów, powie że jakaś nudna mało skoczna i zapyta na koniec kiedy zenek. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje SPOTIFY. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie Ytmusic z fejk kont z darmowym miesiacem. Nie znacie życia, wasz zmysł sluchu i dobrego smaku jest wypalony od polskiego rapu i #!$%@? disco polo. Nigdy nie mieliście okazji poznać muzyki. Na widok transmisji koncertu noworocznego z filharmonii wiedeńskiej byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja wspaniałej muzyki, w połączeniu z intuicyjną obsługa i bogatą biblioteką to jedna z najlepszych rzeczy jakie można otrzymać. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych audiofilów.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Włączają mu Spoitfy. Kiedy chłopak wyłączy, albo powie że ma konto na Ytmusic, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do SPOTIFY.
#pasta #spotify #ytmusic
  • 5