Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@demontre: o, to super :D! To smacznego, bo chyba niedługo obiad :)!


Z tym nie dowożeniem niczego to myślałam, że tak jest, bo jakiś Mirek kiedyś pisał, że leżał w szpitalu covidowym i nie było opcji. Ale to super, że jest inaczej.


Skoro tak lekko przechodzisz, to może Cię wypuszczą po tych standardowych 10 dniach i będziesz mógł sobie załatwiać resztę potrzebnych prześwietleń.

@Azai: zero problemu, podaję się imię, nazwisko, sale, oddział, i z rejestracji po po paru godzinach jest. W ten sposób dostałem wodę, żelki, jakieś batoniki i golarkę :D mam nadzieję i tak byłoby najwygodniej, gdyby od razu stąd przetransportowali mnie do następnego szpitala, gdzie miałbym wymagane badania. Zobaczymy. Obym lekko przeszedł covida, bo to jest
  • Odpowiedz
@demontre: chorowałam na covid we wrześniu. Mnie niestety rozłożyło przez choroby współistniejące i 3 tygodnie siedziałam w izolatce w szpitalu. Mam nadzieję, że Ty przejdziesz łagodnie, trzymam kciuki :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@demontre: chorowałam na covid we wrześniu. Mnie niestety rozłożyło przez choroby współistniejące i 3 tygodnie siedziałam w izolatce w szpitalu. Mam nadzieję, że Ty przejdziesz łagodnie, trzymam kciuki :)

@paniswiata: o kurcze, a co to za choroby współistniejące, jeśli można wiedzieć? Ważne, że teraz jest ok!
  • Odpowiedz
@demontre: idąc do szpitala wiedziałam tylko o chorobach tarczycy, a wyszłam z podejrzeniem uszkodzonego szpiku ( ͡° ͜ʖ ͡°) póki co dostaje leki i czekam na poprawę wyników. W ogóle to masz duszności? Czy lajcik?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@demontre: idąc do szpitala wiedziałam tylko o chorobach tarczycy, a wyszłam z podejrzeniem uszkodzonego szpiku ( ͡° ͜ʖ ͡°) póki co dostaje leki i czekam na poprawę wyników. W ogóle to masz duszności? Czy lajcik?

@paniswiata: o fuck, to konkretnie. Dużo zdrowia! Nic, zero duszności, na chwilę obecną mam tylko podwyższone CRP i zero objawów, nawet bólu gardła. Nie spodziewałem się takiego przebiegu w
  • Odpowiedz
@demontre: Tak się zastanawiam jak by zorganizować to, żebyś po wyjściu z covida miał jak najszybciej rezonans brzucha/miednicy. Nie da rady tego w tym szpitalu „przy okazji” załatwić?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@demontre: Tak się zastanawiam jak by zorganizować to, żebyś po wyjściu z covida miał jak najszybciej rezonans brzucha/miednicy. Nie da rady tego w tym szpitalu „przy okazji” załatwić?

@jepanseque: niestety nie mają rezonansu, tylko tomograf. Juz pytałem.
  • Odpowiedz
@demontre no hej, myślę o Tobie, trzymam kciuki aż bolą, modlę się także i mam nadzieję, że covid przejdzie szybciutko i tak sprawnie jak do tej pory!
Nie wiem jak dużej mocy musi być rezonans dla Ciebie ale w Ostrowcu świętokrzyskim czeka się krótko, około 3 tygodnie. Sama mam termin na AngioMR na 20.01, jeśli jesteś zainteresowany to może uda się żebyś Ty wziął? Panie są tam bardzo miłe, ja byłam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@demontre no hej, myślę o Tobie, trzymam kciuki aż bolą, modlę się także i mam nadzieję, że covid przejdzie szybciutko i tak sprawnie jak do tej pory!

Nie wiem jak dużej mocy musi być rezonans dla Ciebie ale w Ostrowcu świętokrzyskim czeka się krótko, około 3 tygodnie. Sama mam termin na AngioMR na 20.01, jeśli jesteś zainteresowany to może uda się żebyś Ty wziął? Panie są tam bardzo miłe, ja byłam
  • Odpowiedz
@demontre rozumiem, to trzymam kciuki zarówno za większą sprawność i mobilność, jak i za szybciutki termin MR :)
Lekko nie jest... Jak czytam twoje słowa to... No wiesz, człowiek docenia co ma. I jeszcze gorliwiej życzy dobrze, oby Twoja historia miała najlepszy możliwy przebieg, tak dyplomatycznie to napiszę ;) Walcz (òóˇ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@demontre: Jak się trzymasz mireczku, wszystko dobrze? Lego wygląda świetnie :)

@Drased: covida znoszę lekko I to jedyna dobra wiadomość (zero gorączki, minimum kaszlu, saturacja 99, brak innych objawów) niestety z nogami jest kiepsko bo w ogóle ich nie czuje I jestem sparaliżowany mniej więcej od łopatek w dół... Nie wiem jak się to dalej potoczy, jedynym ratunkiem jest radio i chemio terapia, neurochirurgicznie to za trudny temat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@demontre: Jeszcze kilka dni i wizyty wrócą, nie? Pomyśl że już bliżej niż dalej, bliscy też na pewno nie mogą się doczekać żeby Cię zobaczyć :)

@Drased: niee, z tego szpitala prawdopodobnie pojadę od razu dalej, żeby zrobić coś z nogami. A zakaz odwiedzin jest wszędzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) wiec trochę to potrwa, a wiem że mi brakuje ich a im mnie. Do
  • Odpowiedz