Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele mirki, co moja różowa to ja nawet nie. p0lka puściła się z Murzynem, ja nie chcę mieć dzieci, wolę zwierzęta, tylko antynatalizm. Do tego wygrałem na loterii, każdemu plusującemu rozdam część wygranej. Ponadto rozdajo RDR2 na Steam, zasady znacie. Wigilia super, stary się #!$%@?ł. Dzięki skomplikowanemu systemowi luster udało mi się dowieźć 70 milionów Julek na Banacha, beka z PiSu ogółem. Zapomniałem dodać, że witam was w mojej #!$%@? państwo Izrael bezprawnie wprowadza mnie w depresję, ale to przez to, że mam fobię społeczną, a nie, że jestem introwertykiem. Z resztą szukam tylko atencji, trzymajcie się tam na tym mirko. Jutro #!$%@? z tego Januszexu, dajcie plusy na odwagę, zostałem ojcem. A co u was jest dzisiaj pite? U mnie szkalujesz = plusujesz, minusy tutaj. Tutaj za to dla tych, którzy chcą splunąć drugi raz; #!$%@? opie, co by powiedział twój prestiżowy gruz. Robercik Lewandowski karny, super dzik, a takiego dzbana kiedyś widzieliście? No beka z lewactwa, prawactwo jak zwykle z rakiem.

Pobierz T.....s - Ja pierdziele mirki, co moja różowa to ja nawet nie. p0lka puściła się z Mu...
źródło: comment_1608983379OYtEiIwkrNXzV8N0sNhAOr.jpg

Jak nazywacie tę część chleba?

  • kurczak 50.0% (1281)
  • 4 sery 50.0% (1280)

Oddanych głosów: 2561

  • 69
dzięki, jak będę miał ochotę przeglądać mirko to sobie po prostu przeczytam Twoje streszczenie i po sprawie XD


@agdybytak: najlepsze że podobny wpis z podobnym komentarzem już był, podejrzewam nieraz