Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Login84: Obawiam się że w polsce wolność słowa jest źle rozumiana. A pisząc że jest źle rozumiana mam na myśli, że nie jest rozumiana wcale.
@Zwanek: no sorry ale jak ktoś wrzuca na forum zdjęcia czyjejś rodziny czy dwóch walących się gejów jeden z morda Sławka, a drugi z morda majora to nie jest źle zrozumiana wolność słowa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wowowowo: Jeżeli później płacze, że moderacja usuwając to odbiera mu wolność słowa, to zdecydowanie jest to źle rozumiana wolność słowa ¯\_(ツ)_/¯
@Mam-na-imie-Porucznik: myślisz, że moderacja dokładnie analizuje co i jak i to, że jak ktos wrzuci zdjęcie Sławka i zacznie opowiadać o tym co robi to tego nie zbanuje. Widzi jakieś zdjęcie, z wyzwiskami i skoro osobie, która jest na nim to przeszkadza to usuwa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
a jak to się ma do spadających wpisów, które przypominają o jego akcjach z kolonii, z gadającym tyłkiem czy akcjach z policją?

@Mam-na-imie-Porucznik: Po prostu regulamin. Każdy, dosłownie każdy, może nie życzyć sobie wrzucania tutaj jego treści - pisze na kontakt, weryfikuje się i usuwają. Dodatkowo w przypadku filmu z kolonii dochodzi taki aspekt, że jest on kradziony(oryginału nie ma już na kanale Sławka).
I nie zrozum mnie źle - sam
Już wam chłopcy pisałem jak to wygląda. Po prostu zbyt często przeginacie pałę i on ma pretekst żeby zgłaszać nawet lajtowe, zabawne tematy i spadają bo " o proszę zobaczyć jak mi dokuczają" i leci wszystko po kolei. Przestaniecie przeginac to przestaną go słuchać, usuwać wszystko co chce i oleja go najzwyczajniej, chyba że znów będzie przeginka. To trzeba pomyśleć. Cytując wielkiego filozofa: Pomyśl jeden z drugim człowieku co piszesz, masz głowę