Wpis z mikrobloga

Dałby rade ktos w skrocie wytłumaczyć o co chodzi w tej forzie? Zaczalem gre odblokowalem ta jesien i możliwość grania online, i tak wchodze w wiadomosci a tam duzo krecenia kolem i jakies auta w prezencie, typu lambo, mclaren, mercedesy i wiele innych. Nie bardzo łapie co mam robić, pogralem chwile nagle zrobila mi sie zima. Na jakiej zasadzie to dziala bo poki co jezdze i sie bawie ale to mam zaliczac po kolei te wyscigi co sa na mapie? I czy to z si czy multi, to ma jakies znaczenie? A i chcialbym odblokowac to forzathon bo wiem ze sa jakies ciekawe nagrody tylko tyle tych zakladek ze sie gubie co powinienem robic w tej grze xd. Gram na xbox series x jezeli to ma jakiekolwiek znaczenie.
#forzahorizon4
Pobierz neal199 - Dałby rade ktos w skrocie wytłumaczyć o co chodzi w tej forzie? Zaczalem gr...
źródło: comment_1608943337Mr6iDQkfn7KTKbf4xq8Jqt.jpg
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@neal199: robisz co chcesz, tej gry nie da się przejść, to trochę taki sandbox/MMO dla motoryzacyjnych świrów. Możesz ukończyć każdy wyścig ale są jeszcze wyścigi projektowane przez graczy, możesz je rozpocząć w miejscach startu tych normalnych, wówczas trasa nie leci tam gdzie zwykle tylko tam gdzie ktoś ją ustalił
Pora roku zmienia się co tydzień w czwartek (o 16:00 albo 16:30 naszego czasu). 4 pory roku tworzą jeden sezon (obecnie jesteśmy w 30 sezonie). Każda pora roku to nowe wyzwania (zaznaczone na mapie na czerwono) w których można zdobyć np. nowe samochody (są nagrody za pojedyncze eventy, jak i za postęp w danej porze roku jak i całym sezonie).

Wykoując te wyzwania zdobywasz wirtualną walutę, którą możesz przeznaczyć np. na zakup
@neal199: Najpierw przechodzisz wprowadzenie, czyli przelatujesz dosc szybko przez 4 pory roku, jak juz je zakonczysz to otwiera sie caly swiat z forzathonem i wszystkimi innymi #!$%@?, na mapie powinienes miec kolejny objective jezeli nadal jestes w trybie wprowadzenia :P