Wpis z mikrobloga

@Baccon: jesli sie garbisz, klamiesz, masz burdel w pokoju i nie glaszczesz kotow, to lektura tej ksiazki nie.sprawi, ze zaczniesz to robic. I tak, to są absolutne banały.
  • Odpowiedz
@Czlowiek_i_ludz_zarazem: nie pytaj o takie rzeczy na wykopie, lubimy czytać jest lepsze. Tutaj jakiś wykopowy specjalista, który postradał zmysły będzie wyzywał każdego od głupich i gadających banały, bo on zjadł wszystkie rozumy i nic nie jest warte jego czasu
  • Odpowiedz
@gatineau: łączy marskizm i postmodernizm i nimi straszy, choć te ideologie się wzajemnie wykluczają xD


@natxd: @gatineau: on ich nie łączy, wręcz przeciwnie - niejednokrotnie wyrażał zdumienie, że istnieją ludzie, którzy je łączą, co jest bez sensu bo te ideologię się wykluczają (tutaj przykład: https://youtu.be/etuUrpmKabY?t=161)

@Czlowiek_i_ludz_zarazem: książki nie czytałem, ale widziałem parę filmów na youtube w których były do niej nawiązania i wyglądało to interesująco.
Tak jak piszą
  • Odpowiedz
@Czlowiek_i_ludz_zarazem: Według mnie książka nieobowiązkowa, ale warta przeczytania. Fakt, czasami dłużyły się wywody, jednak bardziej dokuczliwe były dla mnie przypisy redaktorki, która starała się wejść niepotrzebnie w polemikę z autorem. Tak jak @stefan_banach: napisał, nie zaszkodzi przeczytać.
  • Odpowiedz
Truzimy. Stoj prosto. Nie klam. Posprzataj w domu. Banały.


@slapdash: Na których wykłada się "90 procent" neolewicy.

Truizmy i banały - ale takie czasy, że trzeba je przypominać, a i tak wtedy neolewica ogłasza taką osobę "faszystą"...
  • Odpowiedz