Wpis z mikrobloga

Ludzie się oburzyli o bugi w cyberpunku, ale to co się dzieje w fifie to już nie jest tragiczne, a śmieszne. Co patch to gra działa gorzej, gram co prawda na PC, na który wiadomo, że EA kładzie lache, ale obecnie gra online jest przynajmniej dla mnie niegrywalna. Na początku tej fify grałem na mobilnym necie od tmobile, gdzie prędkość wynosiła średnio 4mb, a gra wtedy hulała na pingu 30, bardzo płynnie. Teraz mam vectre 300mb, ping już 50, a w grze połączenie po rozpoczęciu robi się czerwone, a input lag jest niesamowity...

#fut
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chim3ra: a jakie to ma znaczenie dla niego? Gość się #!$%@?ł jak mu działa gra a na pudełku chyba nie jest napisane żeby grać w SB w godzinach 23-5.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eMKa80: Dla niego nie ma żadnego, ale po prostu szukam źródła problemu skoro ja mając taki sam internet (choć pewnie jestem z innego miasta) w 99% przypadków, nieważne jaka pora czy tryb, mam 28-35 ms ping.
  • Odpowiedz
@chim3ra: no właśnie, gdzieś tam oglądałem jakiegoś prosa, co grał na 13 chyba pingu i jak mu podskoczyło do 18 to już nie grał, bo było za dużo. Dla mnie już te 50 byłoby spoko, gdyby nie to, że w meczu jest spokojnie 100-200, a przynajmniej tak czuć. A gram w różnych porach. Nawet w nocy
  • Odpowiedz