Wpis z mikrobloga

Ok, poddaję się jednak, nie dam rady, nie ma na to szans. W ciągu tygodnia na #lurker dowiedziałem się, że jestem samotnym, niekochanym, opuszczonym, zrozpaczonym prowokatorem, lewakiem i "libkiem" (wtf?!). Dowiedziałem się także, że, CYTUJĘ, "Katoliban nie jest może liberalny, ale jest najlepszą drogą by wieść szczęśliwe życie" i jest to jedyna alternatywa do #lewactwo #lewica #lewackalogika.

Na każdy argument podparty nauką, badaniami, czy nawet Wikipedią, dowiadywałem się z miejsca, że jestem lewackim wariatem oraz bez wchodzenia w dyskusję na żaden z moich argumentów dostawałem tekst (praktycznie zawsze) "nawet nie będę z tobą dyskutować". Tam nie ma żadnej wymiany poglądów, żadnej dyskusji, żadnej debaty. To jest dom wariatów, zamknięty zakład psychiatryczny z ludźmi o bardzo, bardzo, bardzo skrajnych #urojeniaprawakoidalne.

Na koniec dostałem szczere i troskliwe życzenia świąteczne - żebym "odnalazł w życiu Boga, i żeby mnie ktoś pokochał i zapewnił ciepło rodzinne", bo, CYTUJĘ, "najwidoczniej nikt Ci tego nie jest w stanie zapewnić. Najwidoczniej tego Ci brakuje skoro tak uporczywie próbujesz coś tu wykrzesać".

Dla podsumowania dodam tylko - na Wykopie raczej kwalifikuje się w oczach ludzi jako #prawak (chociaż daleko mi do prawaka, nawet prawicowcem bym się nie nazwał). Na #lurker jestem skrajnym #lewak. Jak to świadczy o tamtejszej społeczności? Wnioski pozostawiam wam.

@Wujek_Thanos to się nie uda, to się nie może udać, nie w takiej formie. Stworzyłeś technicznie genialny portal, który został opanowany przez ludzi, którzy przerobili go na piękną nakładkę na - po prostu - szpital psychiatryczny.

#bekazprawakow #bekazlewactwa #prawica #lewica #polityka
  • 20
@el_capitano_grande: W skrócie:
- zareagowałem na to, że ktoś napisał, że "homoseksualizm jest LETALNĄ WADĄ genetyczną, która wg lewicowej narracji kwalifikuje więc płód do aborcji",
- na wypowiedź "to ja już wolę katoliban" odpisałem, że nie należy godzić się ani na zamordyzm światopoglądowy ze strony lewicy, ani prawicy,
- na wypowiedź o używaniu komórek ludzkich do produkowania szczepionek, napisałem, że to jeszcze nie znaczy, że ktoś kogoś celowo morduje, by produkować
@Szeptun: Nie, nie, nie. Gardzę tym, co się dzieje na Wykopie, i to też był jeden z powodów, by dać szansę Lurkerowi. Po tygodniu tam mogę śmiało powiedzieć, że Wykop w porównaniu do Lurkera to ostoja pluralizmu i rzeczowej dyskusji.
@Gari90: i pomyśl sobie, że na wykopie jest to samo, tylko w drugą stronę. Tyle, że na #lurker jest mniejsza społeczność i każdy widzi każdego wpis i prędzej Cie ktoś wyhaczy.

24 komentarzy, 0 wpisów. Szybko się poddałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Enviador: 24 komentarzy i w zasadzie (uogólniając) za każdym razem taki sam efekt.
"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wujek_Thanos to się nie uda, to się nie może udać, nie w takiej formie. Stworzyłeś technicznie genialny portal, który został opanowany przez ludzi, którzy przerobili go na piękną nakładkę na - po prostu - szpital psychiatryczny


@Gari90: bo taki był cel ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale trzeba im przyznać że się długo trzymają, bo takie strims to nawet ruchu po zbanowanych na wykopie nie umiało wytrzymać
@Wujek_Thanos: Technicznie, przynajmniej od strony użytkownika, jest to faktycznie kawał świetnej roboty - mega przyjemnie się tego używa. Także tutaj się nie poddawaj.

Mały ruch może wynikać właśnie z kosmicznie specyficznej społeczności. A dwa - pewnie braku marketingu ;-)

Cokolwiek od strony technicznej robisz - nie przestawaj.
Co do strony merytorycznej - to już inna bajka. Ja się poddaję, bo ile można się zachwycać funkcjonalnościami portalu, gdy jego treść jest tak