Wpis z mikrobloga

któryś mirek jest w stanie mi wytłumaczyć, jak mam poprowadzić poprawną transakcje escrow? kurcze powiem tak #!$%@?łem, już ostatnie pieniądze, jak idiota i dalej nie wiem co zrobiłem nie tak.
pierwszym razem pieniądze z bitcan ( gdzie kupiłem btc ) ( nie polecam #!$%@?ów, kasują 25 pln za każdy przelew to dla mnie akurat było bardzo dużo, bo ciężko z flotą) przelałem na hidden wallet, okazało się, że przelewy na hidden wallet od 0.005 btc - pierwszy #!$%@? fail.
drugi błąd i nie wiem czy jest tak, jak myślę nie dodałem portfela z bitcan na whitehouse i tu był chyba pies pogrzebany, wysłałem pieniądze na portfel, który kazał escrow nie dodało pieniędzy w transakcji zostałem bez niczego. może ktoś mi wytłumaczyć co się stało?
#darknet
  • 6
  • Odpowiedz
@el_capitano_grande ale przyjacielu kochany, co się dzieje? jakbym leciał tak przez życie, jak napisałeś bym nie umiał nawet samochodu odpalić. #!$%@? taktyka, nie popieram i #!$%@? takimi komentarzami, bo działa to, jak w szkole przy odpowiedziach niektórych nauczycieli i kończy tak, że dzieciaki się potem boją pytać o pomoc, bo zmierzają się z negatywnymi komentarzami. tu właśnie jest sęk, aby sobie pomagać po to właśnie zamieściłem tu te pytanie o pomoc, jednak
  • Odpowiedz