Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 59
692 398 + 158 = 692 556

Zwycięzca konkursu na najgorszą jazdę życia...

3/4 trasy w nocy w mgle że oko wykol. Mnóstwo gruzu, piachów, błota i bagien. I to wszystko po ciemku. Nie taki był plan, bo przez deszcz rano udało się wystartować dopiero o 13 zamiast o 8. Więc zamiast całej trasy za dnia w zasadzie cała po nocy. Lampka przerywała (chyba po całym roku gruzowania gdzieś ją uszkodziło od drgań), linki w hamulcach się wyciągnęły, więc praktycznie bez możliwości hamowania - raz na skrzyżowaniu musiałem hamować nogami, bo bym wpieprzył się pod auto. Oberwany przedni błotnik tarł przez pół drogi.... Średnia mówi sama za siebie. Parę razy po prostu przez pola uprawne, bo ktoś zaorał drogę... Na dodatek Locus albo źle wyświetla trasę z nawrotką, albo nie zawsze dokładnie zapisuje GPX z nawrotką. Po tym jak ostatnio mnie wyruchał na 2 kwadraty tym razem specjalnie nawracałem ze sporym naddatkiem. I znów jestem dwa kwadraty w plecy.... Byłby większy niebieski, ale co się odwlecze, to pewnie w niedzielę uda się nadrobić.

Total tiles: 41234
Max cluster: 7406
Max square: 50x50

#rowerowyrownik #kwadraty #locus

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
metaxy - 692 398 + 158 = 692 556

Zwycięzca konkursu na najgorszą jazdę życia...

...

źródło: comment_16088953978slYDrrEPwBPAOdLw5mRM7.jpg

Pobierz
  • 14
obstawiam rozciągnięte gówniane pancerze decathlonowe, zawsze dawali jakieś słabe


@mmichal: w poprzednim szosowym Tribanie też były #!$%@?, przerzutki rozregulowywały się jak porąbane. Jak teraz mam teflonowe to przerzutki regulują mi raz do roku podczas serwisu dużego całego rowerka. Tak to śmiga bez problemu cały rok.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@metaxy: ale te linki to nie rozciągnęły się po ostatniej jeździe nie? Warto sprawdzać rower przed wyjazdem. Tak jak powinni to robić kierowcy ze swoimi gruzami. Ile już masz przejechane w tym roku?
@metaxy Zrób przegląd klocków. Dzień przed Tobą miałem dokładnie takie same problemy z hamulcami w tym rowerze.. To ja Cię pytałem o te linki wyciągnięte na starvie, ktoś w komentarzach sugerował że prawdopodobnie klocki się starły. I powiem, że moje wyglądały picrel po ostatniej jeździe, gdzie mało sobie ryja nie rozwaliłem XD
zmieniłem póki co z przodu i klamka już się nie chowa do samej kierownicy i przód hamuje NORMALNIE i
cezeterson - @metaxy Zrób przegląd klocków. Dzień przed Tobą miałem dokładnie takie s...

źródło: comment_1608911069X9MjPMOTmqYXBIi84RhuT1.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dokad_idziesz: rano było ok. W ciągu dnia przestało hamować. W tym roku mam około 31 tys km. Ale ja Tribanie tylko z 1000.@cezeterson: Decathlon powinien beknąć tak czy inaczej za wypuszczanie gówna, które rano hamuje ok, a więczorem można sobie głupi ryj rozwalić. Bo to nie że hamowało trochę gorzej. W zasadzie przestało hamować