Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@danielemilka: kupon perfect money w dolarach z allegro i potem na telegownolele wprowadzasz wartość w euro i wybierasz płatność Perfect money, wprowadzasz kod i tyle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@danielemilka: albo kupon PM z allegro albo ramp.network w dzień powszedni (płatność kartą).

W PM w sumie prowizja sporą wychodzi. W ramp 1.49 euro za realizację + straty kursowe. Liczyć trzeba 3.5euro .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@danielemilka: nie chce mi się liczyć, bo i tak to wychodzi śmiesznie tanio (za tv) i mam gdzieś stratę kilku złotych, to wydaje mi się że jest najszybsza i najprostsza metoda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@danielemilka: u ruska w panelu bierzesz płatność i określasz ile euro. Wybierasz walutę krypto. Generuje ci się strona z płatnością i dokładną ilością btc (czy innej waluty) oraz adresem wpłaty. Wchodzisz na ramp i tam wpisujesz ten adres oraz dokładną ilość waluty krypto. Wybierasz albo płatność kartą albo z revoluta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cisiur: to już wyższa matematyka bo kupony na allegro są kwotowe z prowizja zakupu w stylu kupujesz voucher na 50 USD a w złotówkach płacisz za niego równowartość 70usd. Potem w PM zabierają ci prowizje i przeliczają wg kursu swojego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cisiur: kupujesz kupon 50 USD i na koncie masz 50usd ale w przeliczeniu walutowym płacisz tak jak byś 70usd kupował. Przykład. Kupię n 49 USD kosztuje na allegro 220 zł. Kupując 49usd w kantorze płacisz 180zl. Czyli już sam zakup 40zl w plecy. Potem przewalutowanie z USD na euro po stronie PM. Potem prowizja dla PM za płatność. Suma summarum tv wychodzi drogo tym sposobem płatności.
  • Odpowiedz
@elementbn: tak teraz spróbowałem z kuponem na 14 $ za 66,25 zł i z tego wychodzi 11 euro do tele. Co daje 4 miesiące czyli 16.5 zł /msc. 3 euro na revolucie to teraz 13.5 zł wiec w sumie tylko 3 zł więcej
  • Odpowiedz
  • 0
@Cisiur
@elementbn czyli jak chce tele wykupić na start bo nie miałem jeszcze to i tak muszę wpłacić te 9 euro na start , więc co się bardziej opłaca ? Ktypto czy te PM ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Daro_: przy jednej liście różnica pewnie z parę zł. Wg mnie krypto z przesyłem ramp się bardziej opłaca, ale ludzie mają problemy z tym. Trzeba wiedzieć co i jak
  • Odpowiedz
u ruska w panelu bierzesz płatność i określasz ile euro. Wybierasz walutę krypto. Generuje ci się strona z płatnością i dokładną ilością btc (czy innej waluty) oraz adresem wpłaty. Wchodzisz na ramp i tam wpisujesz ten adres oraz dokładną ilość waluty krypto. Wybierasz albo płatność kartą albo z revoluta.


@elementbn: działa ci ta metoda? Bo karty revoluta są odrzucane, polska debetówka też nie idzie.
  • Odpowiedz