Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dzień dobry!
Jakiś czas temu wyjechałem do #holandia, z myślą o zostaniu tu na dobre. Znalazłem punkt zaczepienia na kwiatkach, umowa przez agencję. Praca nie jest ciężka, ale z chęcią dołożę od siebie trochę więcej wysiłku, żeby zarabiać więcej.
Czy jesteście w stanie polecić jakieś konkretne strony, na których można szukać zatrudnienia? Najlepiej z pominięciem agencji pracy. Holenderskiego dopiero się uczę, ale angielski znam całkiem nieźle, bez problemu się dogadam. Chęci do pracy też nie brakuje.
Pozdrawiam i Wesołych Świąt!

#holandia
  • 7
@Salut_o7: Co mogę polecić to indeed albo państwowa strona werk.nl. Jeśli chodź trochę się postarasz bez problemu dostaniesz pracę bezpośrednio u pracodawcy. Biura pracy to szukanie pracy po najniższej linii oporu i często na niekorzystnych warunkach.
@Salut_o7: Żadne strony, osobiście łaź po firmach i próbuj się sprzedać lokalnie - +100 do znalezienia dobrej roboty, jak nie dogadasz sie kali być to i tak to nic nie da i będziesz skazany na złodziei
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MariolaMis: Jeśli chodzi o pieniądze to jest słabo. Raczej nie traktowałem tego jako miejsce do zarobku tylko punkt zaczepienia, żebym mógł się tu zaaklimatyzować. Wypłata w okolicach 260 euro tygodniowo przy 5 dniach pracy, a nie zawsze tyle jest. Plus taki, że trafiłem na spoko ekipę na domku, aczkolwiek jakieś dramy się pojawiły.
Sam mam zamiar popracować gdzieś do lutego, poduczyć się języka, a potem będę szukał z pominięciem agencji. Mogę