Wpis z mikrobloga

@KasparowGaming: teraz mam blisko 30 lvl i nadal uważam, że część rzeczy jest bez sensu - chociażby wskazywanie lokalizacji danego surowca w zadaniu, chociaż często bywa na jakiejś przyczepie czy punkcie, gdzie droga krótsza.
Jest parę detali, ale ogólnie gra fajna, w sumie dla niej kupiłem xboxa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Matiw91: Ja trafiłem na nią przypadkiem ale nie moge się oderwać na xbx. Głupie jest to, że nie można podłączyć 2 przyczep. Przykładowo mam dostarczyć długie kłody x3 i średnie kłody x3 gdzieśtam. Muszę załadowac długie kłody i ciągnąć średnie na wyciągarce. Da się to jakoś obejść?
@KasparowGaming: z kłodami chyba nie. To kolejny problem - nie ma źródła takich informacji. Ja o ciągnięciu na przykład nie wiedziałem. Często jest info, że potrzebujesz żuraw do załadunku kłód. Podjeżdżasz bez i nie ma problemu, kłody załadowane. Na niektórych autach możesz mieć jednocześnie żuraw i przewozić kłody, na innych nie i to też wiedza z YT, gdzieś przez przypadek. W jednym z punktów nagle skończyły się kłody, w innym wydają
@KasparowGaming: a jeszcze przy okazji Azov to przemysł może właśnie Tayge albo trochę lepszych, amerykańskich lub z alaski aut, bo Azov to najlepsza ciężarówka w całej grze wg mnie i się po prostu znudzisz zanim dojedziesz dalej. Wychodzę z założenia, że przyjemność czasami warto sobie dawkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Matiw91: Uuu, a tego nie wiedziałem, że to najlepsze auto. Tylko teraz nie uśmiecha mi się męczyć na gorszym aucie. Podoba mi się samo dowożenie ładunków, a nie #!$%@? się w błocie godzine, bo auto nie wyrabia - może nie będzie tak źle ;p.