Wpis z mikrobloga

#diy #majsterkowo #meble #rodzicielstwo #dzieci #chwalesie
Dobry Mirki! Spojrzcie jaki fajny polko-biurko-regal dla mlodych (synow) zbudowalem. Mam juz za soba w domu kilka mebli na wymiar zrobionych samemu (takie moje hobby raz na jakis czas) - ale z tego jestem naprawde dumny - wyszlo calkiem fajnie. Wszystko sam w CAD rozrysowalem, zamowilem formatki, dokupilem okucia i w 2 weekendy skrecilem :)
Polecam wam robic meble samemu - to prawie jak zabawa klockami #lego z ta roznica ze najpierw mysisz sam zrobic sobie klocki. Nie jest to wcale takie trudne. Oszczedzic mozna sporo. A jak masz jeszcze do tego cierpliwosc to zrobisz to lepiej i dokladniej niz nie jeden pseudo msjster stolarz wolny skoczek. Pozdrawiam! I Wesolych Swiat wszystkim. W zdjeciacj wiecej zdjec.
AntiAdzik - #DIY #majsterkowo #meble #rodzicielstwo #dzieci #chwalesie
Dobry Mirki! S...

źródło: comment_160880053618IE5i8nH2ymAIu0fmTMS2.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AntiAdzik: podoba mi się, optymalne wykorzystanie przestrzeni w małym mieszkanku, właśnie iść trzeba możliwie w górę :) Tylko jedna uwaga, jak grzejnik ma grzać? Przydała by się jakaś kratka w blacie biurka.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gooma
Myslalem o kratce. Ale wyszedlem z zalozenia ze wstawic zawsze zdaze a grzejnik poki co grzeje bez problemu - cieple powietrze ma ktoredy uchodzic. A jakby termostat nawet na 5tce odcinal za wczesnie to mozna termostat zdjac i grzeje caly czas tzn jak piec puszcza ciepka wode
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AntiAdzik: zamień prawy górny z prawym środkiem i będzie git malina (prawie) szachownica.
A to górne spanie na płycie to dobierz jakiś dobry materac.
  • Odpowiedz