Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: No ale czego się czepiasz? Zrobił to co mu kazałeś ;)

No ale jak widziałeś, że robi się kupa, to było próbować przerwać działanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: pamiętam jak kiedyś używałem jakąś malo istotna bibliotekę. Uuu to był moment jak całe środowisko graficzne poszłooooo
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: sam sobie skopiowałeś znak nowej linii, to co się dziwisz.


@wizu: No właśnie nie do końca bo skopiowałem część polecenia zanim je dokończyłem pisać więc nie było tam jeszcze entera a zaznaczone jest z history które to
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: ech pamiętam jak lata temu zainstalowałem po raz pierwszy linucha obok windy. Na linuxie pomontowałem sobie partycję windowsową jeszcze z windowsem xp w /mnt/winda. Po chwili stwierdziłem że jednak nazwa mi się nie podoba, więc dałem rm -r winda/ xd. Coś to długo trwało więc przerwałem przez ctrl-c, ale dość się skasowało, żeby po resecie windows nie wstał. A była to legalna kopia studencka z MSDNAA, do której nie miałem
  • Odpowiedz
@pyzdek: Ja tak od sierpnia, na początku to mnie nie dziwiło że kładę system co chwile, potem na systemie dopracowanym w 90% pod urządzenia podłączone chciałem sobie poprawić ui i wrzuciłem jakiś motyw, nie zrobiłem reboota tylko coś jeszcze doinstalowałem i jak sie zrestartował to raz że nie dało się używać to dwa usunęło wszystkie opcje zmiany wyglądu :D musiałem formatować.

Teraz to polecenie niekompletne instal python wykonało mi usuwanie pythona
  • Odpowiedz
@krisszschtoff: Ja nawet nie wiedziałem że coś sie #!$%@?, skopiowałem bez entera sudo install python żeby dopisać pip a poszło bez pip i wykonało usuwanie pythona ze wszystkich apek po których została pusta ikona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz