Wpis z mikrobloga

@CukrowyWykop: Spróbuj mydłem i ściereczką lub miękką szczotką. Jak zacznie schodzić, to nie powinno być problemu, najwyżej upierzesz ręcznie.

Gorsze jest to, że mam chyba identyczną kurtkę, tyle że czarną i u mnie po wrzuceniu do pralki, a nawet ręcznym czyszczeniu jest idealnie czysta.

Niestety ten kolor jest lekko mówiąc problematyczny. Mam takie buty i tego nie da się utrzymać w czystości. Trzeba po każdej jeździe na świeżo czyścić.
@polik95: mam jeszcze bieliznę termo aktywną. Przy 4-5 stopniach jest średnio. Daję radę ale oczekiwałem czegoś więcej. Przy 8-10 stopniach jest spoko. Mam starą bluzę z 4f(wkład do zimowej kurtki 4f) i ona jest zajebista ale jakoś nie znalazłem jeszcze nic podobnego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CukrowyWykop: myślę, że tak, namocz to w mydle szarym lub płatkach mydlanych, zmiękczy wodę i materiał + nie #!$%@? membrany jeżeli jest jakaś. Możesz dodać trochę sody oczyszczonej potem, nawet i pół paczki. Drugie pół wrzucisz do prania. Jest też taki specyfik jak "złota sól", ale ciężko dostępny stacjonarnie (przynajmniej u mnie) to coś takiego jak oxy, tylko że działa, plamy z rdzy z beżowych spodni tym sprałem.