Wpis z mikrobloga

Hej nocna! Czy wiecie, że macie tutaj wspaniałą duszyczkę? Już wyjaśniam o co chodzi - pewnie dobrze kojarzycie @Paula_pi, która przesiedziała z Wami tutaj niejedną noc. Tak się składa, że ta mirabelka brała udział w wykoPACE i w tym roku wylosowała mnie!
@Paula_pi, dziękuję Ci serdecznie za przygotowanie tej paczuszki - jest REWELACYJNA! Uwielbiam poznawać nowe smaki i w tej paczce znajduje się ich bardzo dużo i mogę je podziwiać patrząc na niesamowite widoki! Uwielbiam też gry bez prądu i takie też znalazłem w paczce - ale żeby nie było, że byle jakie tam gry - jedna z nich to jedna z najpopularniejszych w WB! Słodyczy w paczce, zgodnie z moim opisem, praktycznie nie było (jeden, nietypowy, symboliczny) - jednak już trochę żałuję, że umieściłem taką informację w swoim opisie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na poprawę humoru mam jeszcze książkę, dzięki której będę mógł przygotować wiele brytyjskich potraw, w tym tych słodkich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Otrzymany list również był bardzo fajnie napisany, nie zapomnę go nigdy! Widać, że w dobiór elementów paczki jak i w list zostało włożonych dużo serduszka, za co jeszcze raz serdecznie Ci, mój Mikołaju dziękuję! (ʘʘ)

Pobierz dobryprogramista - Hej nocna! Czy wiecie, że macie tutaj wspaniałą duszyczkę? Już wyj...
źródło: comment_1608681583PGqZBKnlKY5fDPEhzIhBji.jpg
  • 4