Wpis z mikrobloga

@chappi: zajawki maja to do siebie, ze lubia szybko przechodzić. Osobiście jestem zdania, że nawet jeśli zaczynasz, to nie ma sensu kupować taniej, ciężkiej, aluminiowej rakiety. Majac niski budżet spróbowałbym cos z rynku wtórnego. Nie wydasz duzo, a dostaniesz znacznie lepszej jakości produkt.
  • Odpowiedz
@chappi: Dobra rakieta dla poczatkujacych to koszt okolo 200zl wiecej nie warto bo rakiety drozsze dają lepszą kontrolę nad piłką, ale wymagają odpowiedniej techniki uderzenia, znam przypadki kupowania rakiet 90-100g i twierdzenia ze tym siebgrac nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chappi: wiesz jak to jest, jak zapytasz wśród specjalistów czy możesz iść po bułki to zaczną narzekać że coraz więcej amatorów i że powinny być licencję. Decathlon ma to do siebie że bezproblemowo uznaje gwarancję, podobno nawet jak złamiesz rakietę przez swój błąd (ale lepiej nie sprawdzać). Jeśli masz sklep stacjonarny to zorientuj się czy nie wypożyczają rakiet, możesz sobie ograć kilka i samemu stwierdzić czy Ci pasuje. Mnie ktoś
  • Odpowiedz
@chappi: Te do 100zł według mnie trochę za ciężkie są, ale sam kupiłem Opfeel SR560 za 130zł i już jest przyjemnie. Nawet do startu w amatorskiej lidze daje radę. Kumpel ma tą żółtą SR590, która jest z 50zł droższa i też jest zadowolony.
W ogóle, to już po jakimś czasie się dowiedziałem, że Decathlon nawet sponsoruje profesjonalnych zawodników i np. Camille Serme (teraz nr 4 na świecie) gra ich rakietami,
  • Odpowiedz