Wpis z mikrobloga

Cześć,

Szukam brokera do akcji w USA. XTB ma ubogą ofertę o bardziej niszowe spółki.

Gdzieś polecano:
- Interactive brokers (tylko, że wpłata $10K to trochę dużo. To musi być jednorazowa wpłata? W xtb mam ulokowane jeszcze)
- Dif Broker
- IG Broker

Czy ktoś się wypowie, co kosztowo najbardziej się opłaca? Może jakieś inne platformy? Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #inwestowanie #inwestycje #nyse
  • 11
@gaudi: O nie, uwierz mi, że próbowałem wiele razy. Proces jest makabryczny. Sam gość opiekun mówił, że oni zbierają te spółki w paczki i dodają za jednym razem jak uda im się zweryfikować, a niekoniecznie spółki będą chcieli dodać jeżeli są za małe. Próbowałem wiele razy.
@Simao: Cały czas korzystam od ponad 1.5 miesiąca. Faktycznie nie mam żadnych prowizji. Wpłacam kasę na giełdę kartą kredytową (akurat w moim przypadku kartą revoluta). Kasa jest od razu. Nigdy nie wypłacałem, ale na grupie FB ostatnio mieliśmy temat wypłat i ludzie potwierdzali bezproblemowe wypłaty powyżej kilkudziesięciu tysięcy. Dziś robiłem stream'a, wbij i zobacz jak wygląda to od wewnątrz: https://www.twitch.tv/mrfiemka

Od stycznia wchodzi Brexit, ale nie wpłynie to raczej na zasady.
@Fiemka:
Ja się dziś strasznie wkurzyłem bo chciałem już jakiś czas temu kupować Fubo TV. Jak było w okolicy $25. Pisałem do XTB kilka razy. No i ostatnie dni FUBO wybiło do $61. Także smutek, sprobuję ten Trading212