Wpis z mikrobloga

#wykopaka #pokapake #szczescie no i oczywiscie #pozytywnie - pozdrawiam wszystkich ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

w tym roku moim mikolajem byl mirek, ktory chce pozostac anonimowy, co uszanuje choc nie rozumiem! Chyba, ze boi sie, ze po tym co zobaczycie ruszycie szturmem na jego profil blagac, by dla Was tez taka super paczke przygotowal! Ale nie dla wszystkich to! Dla mnie! Jestem mega szczesciara ()



Do rzeczy! Paka byla przeogromna! Jak zawsze i wszedzie woze tylek samochodem tak uznalam, ze tym razem pojde z buta () no i poszlam, zmoklam, przytaszczylam i jest! Warto bylo!

Po rozcieciu kartonu zobaczylam kilka pieknie spakowanych prezentow na start najwiekszy!

1.po rozpakowaniu okazalo sie, ze to... koc xD no smiechom nie bylo konca jak sie domyslacie, co za ironia losu ( ͡° ʖ̯ ͡°) na szczescie byl nowy, w oryginalnym opakowaniu #pdk


Wydaje sie mega cieply, jest super miekki i w moim czarnym kolorze! #najlepiej

2. Puzzle 1k - no mam wyzwanie na nastepny rok, jak uloze to beda ulozone, nie trzeba sie denerwowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

3. Gra Tajniacy - nie znam, ale bedzie na pewno proba rozgrywki z niebieskim.

4. Ksiazka "kosmiczne zachwyty". Napisalam w opisie, ze moze i moja aktywnosc na wypoku jest babska - paznokcie i rosliny, ale fascynuje mnie swiat nie do ogarniecia moim rozowym rozumkiem. Imponuje mi fizyka, matematyka i astronomia i ludzie zajmujacy sie tak fascynujacymi watkami. Ksiazka wiec trafiona, zakladam pochloniecie jej w swieta.

I tu wchodzi list. List... etam! To jest LIST! Jest tak swietnie napisany, takie lekkie pioro, taki flow ze mimo, ze uplynelo kilka godzin wciaz jestem pod wrazeniem! To jak ciekawie piszesz zarowno lekka historyjke poczatkow Twojej przygody z epistografia jak i o astronomii jest... jest niesamowite.


Podsumowujac - wypadlam z kapci i ciesze sie jak mala dziewczynka. Jestes dobry w te klocki, wracaj do nas! Bardzo zaluje, ze nie moglam Cie choc troche lepiej poznac.


No i na potwierdzenie slow:
kawazrana - #wykopaka #pokapake #szczescie no i oczywiscie #pozytywnie - pozdrawiam w...

źródło: comment_1608658413snXFyvRWBISWj0yGaFIxib.jpg

Pobierz
  • 6