Wpis z mikrobloga

A więc tak. Moim Mikołajem w tym roku był @PeteGriffin.
Kurde owiną tą paczkę taką ilością taśmy że mogę teraz konkurować z #kulaztasmy ( ͡º ͜ʖ͡º).
W paczce na samym początku przywitał mnie Błażej. No kurde. Po prostu Błażej jest zajebisty. Jedni mają jako pomoc w programowaniu kaczuche ja będę miał Błażeja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Kolejno no cóż. KOSZULKA Z RICKIEM!!! Niezmiernie się cieszę że też uwielbiasz. Kurde akurat teraz na święta kupiłem sobie sweterek z Ricka to z tą koszulka mam cały set :) No po prostu kosmos :). Do tego kubek i Herbatka. Jako maniak herbatki spożywam jej przy kodzeniu 2 litry dziennie więc kubas i herbatka jak znalazł. Do tego piwka. Na pewno już dzisiaj będę próbował (ʘʘ). No i jakieś słodkości. Akurat świetnie trafiłeś. Jestem fanem pringlesów salt and vinegret a te twoje chyba nawet mocniejsze od pringlesów więc ideolo :) A no i Barnej bardzo dziękuję za prezent :)
To chyba tyle.
Z tego miejsca chciałbym Tobie Miras i całej twojej rodzince życzyć zajebistych świąt, mokrego dyngusa i inne takie rzeczy co tam sobie wymarzysz (). To tego, polecam tego alegrowicza i każdemu życzę takiego Mikołaja jakiego sam wylosowałem.

#wykopaka #pokapake
źródło: comment_1608656027LrJAjXAou6ppRMronnoCCu.jpg
  • 3