Wpis z mikrobloga

DOSTAŁEM ZAJEBISTĄ PAKE OD MIRKA Z ZÜRICHU!
To @hilemz <3 dankeschön!

No to tego, po drodze z pracy podjechałem do paczkomatu gdzie od 2 godzin znajdowała się przesyłka. Jako że byłem tak szczęśliwy że dostałem prezent, postanowiłem nie czekać i otworzyć paczkę od razu, w aucie () Wziąłem scyzoryk, rozciąłem taśmę, otworzyłem i krzyknąłem JA-PIE*-DO-LE bo zobaczyłem Lego Technik ( ) Hilemz sprezentował mi Chevroleta Corvette, a z tych klocków można też zbudować Hot Roda ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:No po prostu szok, czegoś takiego się nie spodziewałem i jestem ogromnie zadowolony.

W klimacie samochodów (albowiem się nimi interesuję) mam jeszcze zestaw kilku choinek o różnych smakach oraz ciastka w kształcie kół ( ͡° ͜ʖ ͡°) Super!

Przechodząc do jeszcze większych słodkości, mam białą czekoladę (tak, wiem że biała, ALE MI SMAKUJE!) typu premium, a także kolejne dwie szwajcarskie czekolady, tym razem nie białe (czarne? xd). Bardzo ciekawy jestem ich smaku, nigdy nie jadłem takich czekolad ze Śwajcarii <3 Mirek zapakował mi jeszcze kilka P O T Ę Ż N Y C H dawek energii czyli Snickersy, będę brał do pracy.

Do tego wszystkiego pięknie napisany list w kopercie.

Hilemz, jestem ogromnie zadowolony z prezentu. Dziękuję Ci bardzo za niego oraz za życzenia. Życzę Ci również spokojnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!

#wykopaka #pokapake
Pobierz obszarnik - DOSTAŁEM ZAJEBISTĄ PAKE OD MIRKA Z ZÜRICHU!
To @hilemz <3 dankeschön!

...
źródło: comment_16086522381ak0ebAOO2AM5GDcCoZBJw.jpg
  • 5