Wpis z mikrobloga

Napisałem, do RTV Euro jak to jest, że ludzie którzy 10go grudnia zamawiali ps5 w bundlu później ode mnie mają już telefony i potwierdzone zamówienia. Otrzymałem odpowiedź taką jak na zdjęciu. No tak czy siak nawet jak przed świętami się nie uda to trudno. Zawsze jest gwarancja zamówienia po zestawu z padem po normalnej cenie, a nie januszowego zestawu z MM za 3k.
#ps5 #rtveuroagd
mikorys - Napisałem, do RTV Euro jak to jest, że ludzie którzy 10go grudnia zamawiali...

źródło: comment_1608650651n7mXjdGcIHCvQeZcjH2Hr4.jpg

Pobierz
  • 5
@mikorys: ciekawe skad oni maja te ps5, media markt i media expert juz sprzedali dostawe na styczen, ale takie RTV to w grudniu sprzedalo iles #!$%@? zestawow teraz nagle sprzedaja znowu xD
@mikorys Mi się udało dobić bezpośrednio do tej magicznej ekipy, która dzwoni do ludzi i wysyła te pleje. Zwykłe roboty. Na każdym kroku proby komunikacji z sklepem, czy to twitter, facebook, infolinia, bezpośrednią infolinia od Tych co wysyłają konsole, Ci ludzie znają nic innego jak regułki. Nie idzie z nimi porozmawiać. I nigdy nie zadawaj im pytań, bo na większość nie znają odpowiedzi, jeżeli nie znajduje się w podręczniku z gotowcami. Nigdy,