Wpis z mikrobloga

@Voltix: Dokładnie, ale zapominasz że wtedy w UK wszyscy prawie będą zaszczepieni. W Polsce 4 mln ludzi dostanie szczepionkę, starsi, pracownicy opieki zdrowotnej, czyli nic się nie zmieni jeśli chodzi o ograniczenia. Ale przynajmniej polowe ceny za szczepionkę zapłacili, ch*j z gospodarką i ludźmi
@Jakis_ja: przecież dopiero zaczęli szczepić i nie szczepią każdego tylko osoby powyżej 85 roku życia i pracowników NHS. Z czym się mają spieszyć. Po drugie czekają na szczepionki i dostają je w partiach bo niedawno je zatwierdzili. W tym tygodniu już maja dostać 500 tys. Wszystkich w ciągu miesiąca chciałbyś żeby zaszczepili? Kurva, ale ludźmi jest łatwo manipulować... myślenie nie boli...
Piszesz, że "mądrość" anglików polega na zakupie prawie całej partii szczepionek "na raz".


@Jakis_ja: gdzie tak napisałem?

To jak z tymi manipulacjami i myśleniem? Nie boli powiadasz....


@Jakis_ja: tak jak manipulujesz moimi wypowiedziami, powyżej jest przykład :) Poza tym naprawdę uważasz, że zamówili 40 mln. szczepionek i właśnie w tej chwili gdzieś na magazynie ładują 40 milionów szczepionek do UK by już jutro je dostarczyć? Czytaj ze zrozumieniem.