Wpis z mikrobloga

#pomocy #pomoctechniczna #pcmasterrace #pc

heja, przychodzę z pewnym problemem.
ostatnio kupiłem sobie nowy PC i na instrukcji było napisane, że trzeba podłączyć monitor do karty graficznej, niby spoko, ale mój monitor ma jedynie kabel zasilający i zwykłe niebieskie wejście D-SUB. i teraz moje pytanie - czy są jakieś przejściówki, które umożliwią mi normalne podłączenie kompa pod monitor, żeby wszystko śmigało, czy jak podłączę jedynie D-SUB zamiast DVI to będzie działać tak samo? dorzucam też zdjęcie wszystkich gniazd
ligghead - #pomocy #pomoctechniczna #pcmasterrace #pc 


heja, przychodzę z pewnym...

źródło: comment_1608637716G8Jwke3Y567OHsxSEyczqx.jpg

Pobierz
  • 23
@budus2: nie przejsciowka tylko konwerter i nie zawsze bedzie dzialac normalnie, ba, zazwyczaj nie bedzie dzialac normalnie, a za te same pieniadze kupi uzywany monitor poleasingowy z odpowiednimi portami i bedzie mial pewnosc ze dziala

albo po prostu kupi porzadny monitor
@budus2: to jest przejsciowka z dvi-i na dsub
dvi-i ma wbudowany sygnal cyfrowy i analogowy, wiec wtedy bedzie dzialac, ale zobacz na gniazdo opa z karty. Nie ma DVI-I, tylko DVI-D
ale wy nie ogarniacie XD
@abuson: przeciez widac, ze nie ma dvi-i, tylko dvi-d, wiec by byl potrzebny konwerter, a one dzialaja jak gowno o ile dzialaja, a do tego kosztuja tyle ze latwiej kupic inny monitor poleasingowy i sie nie martwic